В школі впроваджуються такі освітні інноваційні експерименти:

1.
Інтегроване навчання дітей з обмеженими фізичними можливостями в умовах середньої загальноосвітньої школи №168 м. Києва.
(керівники: Пархоменко І.М., Кравчук Н.І., Шевчук Л.П)
2.
Дослідно-експериментальна робота з теми: «Науково-методичні основи використання ІКТ у навчально-виховному процесі в середовищі «1 учень - 1 комп’ютер» на базі шкільних нетбуків.
(керівник: Пушкарьова Т.І)
3.
Соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, шляхом запровадження їх інклюзивного навчання. ( керівник: Шинкаренко В.І)
4. Організація тьюторського супроводу допрофесійної підготовки та профільного навчання в інклюзивному загальноосвітньому навчальному закладі. (керівник Пархоменко І.М.)
5. Навчальна програма Intel® "Шлях до успіху"
6. Програма Іntel® «Навчання для майбутнього»