Нагороди школи:

1. Диплом РМЦ і*EARN за активну участь у соціальному проекті по створенню Інтернет-сторінок для творчих дітей з обмеженими можливостями. Який здійснювався РМЦ «АЙОРН» за підтримки Посольства Канади в Україні»

2. Диплом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу. Одинадцята міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2008»

3. Диплом Міністерства Освіти і Науки України, IntelUkraineMicroelektronicsLTD Номінація «Кращий навчальний центр програми Intel Навчання для майбутнього»

4. Грамота Головного управління освіти і науки Київської державної адміністрації, агентство «ЮН-ПРЕС» за участь у міському конкурсі телефільмів «Моє місце під сонцем»

5. Сертифікат за участь у 10 Міжнародній конференції із впровадженням телекомунікацій в освіті. М.Осака, Японія.

6. Сертифікат за участь у 9 Міжнародному Самміті Молоді м.Кошиця, Словаччина.

7. Сертифікат за участь у Інтернет-конференції за проектом «Мир в котором мы живем».

8. Подяка за участь у Відеоконференції між учнями США та України, учасниками проекту «Terrorism» По кому б'є дзвін, або чи дійсно наша хата скраю?.

9. Сертифікат за участь у конференції “Teaching English to School Children”

10. Грамота за участь у Міжнародній конференції із телекомунікацій в освіті. Білорусія .

11. Сертифікат за участь у 9 Міжнародній вчительській конференції і 5 Всесвітньому Самміті молоді в Москві.

12. Подяка за активну участь у міжнародному телекомунікаційному проекті «Дніпра жива вода» від Центру досліджень міжнародного розвитку, Оттава, Канада.

13. Дипломи за 1,2,3, місця у Всеукраїнському конкурсі есе «Мое бачення сталого розвитку в Україні» та цінні подарунки від ПРООН України.

14. Диплом за конкурс літературних та художніх творів в міській акції-конкурсі «Зелена хвиля».

15. Сертифікат за активну діяльність у сфері навколишнього середовища від Програми Розвитку Організації Об'єднаниз Націй.

16. Сертифікат за активну участь у відзначенні дня Довкілля ООН в Україні за програмою Розвитку Організації Об'єднаниз Націй.

17. Сертифікат програми Life-Link Friendship-Schools за активну участь у міжнародних екологічних проектах.

18. Грамота за активну участь у міжнародному телекомунікаційному проекті «Дніпра жива вода» від Центру досліджень міжнародного розвитку, Оттава, Канада.

19. Подяка за активну участь у міжнародному телекомунікаційному проекті «Дніпра жива вода» та проведення «Дня Дніпра».

20. Сертифікат за участь у Інтернет-конференції за проектом «Мир в котором мы живем».

21. Сертифікат програми «Модель ООН –Київ, 2004» за успішну роботу команди сзш № 168 в Першій регіональній конференції старшокласників.

22. Грамота Програми ПРООН-ГЕФ Екологічного оздоровлення басейну Дніпра за активну участь у напрямку Малі гранти для НУО і місцевих об'єднань громадян з метою вирішення регіональних проблем з екологічного оздоровлення басейну Дніпра.