Школа І-ІІІ ступенів №168 здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України "Про освіту", "Про загальну середню освіту" та "Положення про загальноосвітній навчальний заклад".

Сучасна загальноосвітня школа досягає найвищого успіху лише завдяки праці команди професіоналів, які володіють новітніми технологіями навчання, виховання та менеджементу освіти.
В нашій школі саме така команда досвідчених, турботливих педагогів, які прагнуть вдосконалюватися і йти в ногу із часом на чолі з директором школи Наталією Іванівною Кравчук.

/Files/images/DSC_0048.JPGшкола №168


На перший погляд, наша школа нічим не відрізняється від решти столичних загальноосвітніх закладів: звичайні класи, спортзал, їдальня, комп’ютери й інтерактивні дошки, „квіточки” й „зірочки” у зошитах першокласників та „дорослі” оцінки в щоденниках підлітків, невивчені уроки та додаткові заняття. Втім різниця є, і суттєва.
У нашій школі – поки що єдиній у Києві – є класи, де спільно навчаються діти з особливостями розвитку та їх здорові однолітки. Такі класи в 2016-2017 н.р. – від підготовчого до 11 класу. Дітки із складними вадами дитячого церебрального параліча сидять за однією партою зі здоровими дітьми. Ніхто не каже, що цим учням легко висидіти урок – у кожного з них є проблеми зі здоров’ям. Таких учнів на сьогодні 94. В школі функціонує 22 інклюзивні класи. Хворий хребет не дозволяє таким дітям довго перебувати в одній позі, тому вчителі частіше, ніж у звичайних класах, змінюють форми роботи, проводять фізхвилинки і навіть дозволяють учням повалятися на килимі, постеленому на підлозі...

/Files/images/rzne/руки.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 5482

Коментарi

  • Никита Пузырный

    2015-02-17 17:38:55

    супер школа...

  • Ярослав

    2014-01-01 14:12:08

    Ета сама лучия школа в мире...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.