Гурток малювання «Умілі руки» та дизайну одягу «Стиль і мода».

Керівник гуртка- Гермацька Олена Олександрівна

Навчалась в Професійно- технічному училищіУ №42 за спеціальністю майстер з пошиву верхнього одягу. Навчалась в Київському технологічному технікумі за спеціальністю художнє моделювання та конструювання швейно- трикотажних виробів, закінчила з відзнакою.
Зараз навчається в Педагогічному університеті імені Григорія Сковороди, за спеціальністю- трудове навчання. Працювала закрійницею.
Завдяки праці Олени Олександрівни, гурток успішно працює вже 5 років, де діти вивчають основи живопису, малюнку, композиції та отримують знання уміння та навички . Олена Олександрівна передає свої знання та досвід молодшим та старшим учням, з інклюзивних та масових класів. Роботи учнів приймають участь в багатьох конкурсах, виставках , благодійних акціях, останні з яких мають нагороди з виставки- конкурсу науково- технічної творчості та декоративно- ужиткового мистецтва, де посіли II та III- місця- Плохих Марія( 3- В) , Крупа Семен(8-Б), Ліпкіна Варвара(6- А). Особливу увагу Олена Олександрівна приділяє формуванню у дітей національної свідомості , любові до рідного краю, та його культури. На гуртку діти опановують такі техніки, як:
1. Розпис писанок;
2. Опишнянський розпис;
3. Петриківський розпис;
4. Малювання ескізів українського національного костюму;
5. Розпис по шовку, декупаж та ін.
Діти з радістю поспішають до майстерні, де їм завжди раді.

/Files/images/gurtki/uml_ruki/DSC05292.JPG/Files/images/gurtki/uml_ruki/DSC05304.JPG/Files/images/gurtki/uml_ruki/DSC05305.JPG/Files/images/gurtki/uml_ruki/DSC05309.JPG/Files/images/gurtki/uml_ruki/DSC05315.JPG/Files/images/gurtki/uml_ruki/DSC05317.JPG


Гурток робототехніки

Керівник гуртка – Туровський В’ячеслав Володимирович

На цьому гуртку діти мають змогу навчитися конструювати та програмувати робота,продемонструвати свої вміння у сфері інженерії та архітектурі, проявити свою ерудицію, знання і творчі здібності та працювати в команді.
Все це відбувається за допомогою набору конструктора LEGO MINDSTORMS EV3, що об'єднує універсальність підходу LEGO з найсучаснішими серед розроблених компанією технологіями, і дозволяє створити керованих роботів, які ходять, їздять, розмовляють, думають та багато іншого.
27 січня 2016 року команда нашої школи "Патріоти" брала участь у Першому Всеукраїнському науковому LEGO-турнірі (FIRST LEGO League). Команда “Патріоти” виборола 1 місце у Грі роботів. Наш робот “Гарік” набрав найбільшу кількість балів серед 35 команд із України. Він зміг найкраще виконати всі завдання (місії) та перемогти всіх роботів престижних шкіл, позашкільних закладів, клубів.
/Files/images/gurtki/gurtok_robototehnki/P60227-185401.jpg/Files/images/gurtki/gurtok_robototehnki/IMG_7163.JPG /Files/images/gurtki/gurtok_robototehnki/DSC_0084.JPG/Files/images/gurtki/gurtok_robototehnki/P60227-185736.jpg/Files/images/gurtki/gurtok_robototehnki/P60331-150505.jpg/Files/images/gurtki/gurtok_robototehnki/P60227-143814.jpg

Архітектурний гурток "LEGO"

Керіник гуртка - Ільясова Зарема Азімівна

На цьому гуртку діти мають змогу продемонструвати свої вміння у сфері інженерії та архітектурі, проявити свою ерудицію, знання і творчі здібності. Кожного року наша школа бере участь у Всеукраїнському дитячому архітектурному конкурсі.
Зокрема,у 2012 році учні брали участь в Всеукраїнському архітектурному конкурсі і створювали макет футбольного поля "Стадіон майбутнього";
у 2013 році створювали макет школи "Школа майбутнього";
у 2014 році створювали макет "Космічні технології";
у 2015 році створювали макет міста майбутнього "Транспорт майбутнього".
Зараз триває розробка та створення макету "Парк розваг".
Учні школи беруть активну участь у конструюванні проекту.
/Files/images/gurtki/arhtekturniy_gurtok_LEGO/2012.1.png/Files/images/gurtki/arhtekturniy_gurtok_LEGO/P60322-110505.jpg /Files/images/gurtki/arhtekturniy_gurtok_LEGO/3.png/Files/images/gurtki/arhtekturniy_gurtok_LEGO/2.png/Files/images/gurtki/arhtekturniy_gurtok_LEGO/2013.png /Files/images/gurtki/arhtekturniy_gurtok_LEGO/2012.png

Літературний гурток

Керівник гуртка - Шарупа Людмила Миколаївна

Учитель української мови та літератури. Вища категорія. Нагороджена грамотами управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.
Проходила курси підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б. Грінченка. Учасник роботи Київських Студій гуманної педагогіки.
Є публікація у науково – методичному журналі Міністерства освіти і науки України «Дивослово» №6,2015 р. розділ «Позакласна робота». «П.Загребельний і його Роксолана» (Літературно – музична композиція).
У літературному гуртку беруть участь учні 5 – 11 класів.
Досягнення учнів:
- Диба І.(10 –Б) дипломант районного туру ХХІV Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді «Повіримо у себе» (2015 р.) в номінації «Авторська поезія».
-- Учні 10 -Б Диба І., Козярін Є. нагороджені дипломами за участь у XII Студентському фестивалі студентської творчості «Сяйво надій» у номінації «Літературна».
Козярін Є. нагороджений дипломом за перемогу в ХІІІ Студентському фестивалі студентської творчості «Сяйво надій» у номінації « Спец – приз журі».
- 5 грудня 2015 року учні СЗШ № 168 брали участь у VIII Відкритому
конкурсі читців «Із Янголом на плечі…» на базі Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
Диба І. (10-Б кл) нагороджений грамотою за ІІІ–місце у номінації «Авторське читання».
Козярін Є. (10-Б) нагороджений грамотами за перемогу у конкурсі читців у номінаціях «Приз симпатій журі» і «Приз глядацьких симпатій».
- 19 лютого 2015 р. в СЗШ № 239 відбувся районний етап XIV конкурсу читців поезії Тараса Шевченка, присвячений Міжнародному дню рідної мови.
 1. Козярін Євген (9-В) І місце
 2. Нємкова Віра (5-В) ІІ місце
 3. Титаренко Дмитро (5-В) ІІ місце
 4. Немерець Влада (6-В) ІІ місце
 5. Кириченко Євген (8-Б) ІІІ місце
 6. Могильна Марія (10-Б) ІІІ місце
-18.02.2016р. учні СЗШ №168 брали участь у районному конкурсі читців поезії Т.Г.Шевченка, читали власні авторські вірші.
 • Диба Ігор (10-Б) І місце
 • Козярін Євген (10-Б) І місце
 • Нємкова Віра (6-В) ІІІ місце
- 20.10.2016 року в СШ №239 відбувся конкурс читців поезії І.Я.Франка.
 • Диба Ігор (11-Б) І місце

/Files/images/gurtki/lteraturniy_gurtok/3.png/Files/images/gurtki/lteraturniy_gurtok/4.png/Files/images/gurtki/lteraturniy_gurtok/9.png


Гурток «Військово-патріотичний хортинг»

Керівник гуртка - Орешков Віктор Іванович

Вчитель вищої категорії, старший вчитель,має спеціальність вчителя та тренера-викладача. Його вихованці: 2 кандидати в майстри спорту з футболу, багато розрядчиків, чемпіонів країни. Нагороджений грамотами Міністерства освіти, Київської держадміністрації, Київського міськвійськомату, Оболонського райуправління освіти, подяками від адміністрації школи за високі досягнення у виховання учнів школи.
Гурток «ВПХ» проводиться для учнів 9-11 класів. Метою гуртка є патріотичне та військово-спортивне виховання учнів – громадян України. Гурток безкоштовний.
Учні нашої школи є постійними учасниками змагань військово-спортивного напрямку «Патріот», які проводять Оболонський райвійськкомат та Оболонська райадміністрація з управління освіти району. За 14 років участі в цих змаганнях учні нашого гуртка ставали чемпіонами з різних видів змагань: стрільба, легка атлетика, військове багатоборство та інші. А в 2012, 2017, 2018 році стали чемпіонами гри «Патріот». Учні гуртка були членами збірної команди Оболонського району з військового багатоборства, змагань "Снайпер столиці", змагань "Сокіл-Джура", займали призові місця в окремих видах змагань (Павлюк Віталій, Павлюк Дмитро, Тішина Анна, Жеронкін Андрій).
Чемпіони гри «Патріот» : Задоян Антон, Павлюк Віталій, Павлюк Дмитро, Дейкун Олександр, Тішина Анна, Жеронкін Андрій
/Files/images/gurtki/gurtok_zrnitsya/патриот-2013 ,фото 122.JPG/Files/images/gurtki/gurtok_zrnitsya/040.JPG/Files/images/gurtki/gurtok_zrnitsya/патриот-2013 ,фото 064.JPG/Files/images/gurtki/gurtok_zrnitsya/025.JPG/Files/images/gurtki/gurtok_zrnitsya/ПАТРІОТ-2014..,19-21.14 032.JPG/Files/images/gurtki/gurtok_zrnitsya/043.JPG

Стрілецький гурток, філіал військово-патріотичного клубу «Школа мужності»

Керівник гуртка – Орешков Віктор Іванович

Проводиться для окремих груп 2 рази на тиждень для 2-11 класів.
Учні гуртка - постійні учасники змагань із стрільби на рівні району та міста. На заняттях викладач вчить учнів правильному поводженню зі зброєю, техніці безпеки під час стрільби, знанню матеріальної частини зброї автоматичної, пневматичної. Гурток безкоштовний.
 • Голик Максим - чемпіон ігор "Патріот" зі стрільби з АК;
 • Гилюк Богдан - призер різних змагань зі стрільби з пневматичної зброї;
 • Кульчицький Віталій - призер районних змагань зі стрільби з АК.
 • Тішина Анна - бронзовий призер м.Києва в змаганнях "Снайпер столиці"
Постійно проводяться шкільні змагання зі стрільби та збирання-розбирання автомата, спорядження магазина патронами.


Гурток "Гітара"

Керівник гуртка - Мелько Анатолій Іванович

Закінчив Черкаську музичну школу і вступив в Канівське культурно- освітнє училище. Закінчив Київський державний інститут культури . Працював репетитором музики в фірмі «Світанок». Працював керівником гуртка по класу гітари в профком УШХ. Працював в музичній студії школи №100. Працював керівником гуртка в ліцеї №100 «Поділ». Працював керівником гуртка в БДГ Подільського району. 8 років служив в лавах Радянської армії музикантом військового оркестру.
/Files/images/gurtki/gurtok_gtara/P60425-155054.jpg/Files/images/gurtki/gurtok_gtara/P60523-132724.jpg/Files/images/gurtki/gurtok_gtara/P60425-155016.jpg

Гурток " "

Керівник гуртка - Рябошликова Наталія Володимирівна

Рябошликова Наталія Володимирівна- вчитель ЛФК. Навчалась в Київському державному інституті фізичної культури, де здобула кваліфікацію викладач фізичної культури. Працювала інструктором з фізичної культури в Державному комітеті УССР. Працювала інструктором- методистом по роботі з дітьми в спортклубі «Арсенал». Була гравцем жіночої футбольної команди «Динамо» Київ- капітан команди. Працювала в Дитячій клінічній лікарні №9 інструктором ЛФК ВВЛ поліклініки №3 сім років. Працювала СДЮСШОР №4 тренером- викладачем відділення стрибків на батуті.
Посвідчення про кваліфікаційну категорію тренера викладача зі спорту, присвоєна перша категорія тренера- викладача зі стрибків на батуті.
Посвідчення медичної сестри, видано 25 вересня 2003 року та присвоєна кваліфікація ДРУГА категорія медичної сестри з лікувальної фізкультури.
Свідоцтво про проходження лікувального масажу( М/С по масажу дитячих лікарень та поліклінік)
Майстер спорту міжнародного класу по стрибкам на батуті
Майстер спорту України з футболу
9 років працює тренерем- викладачем, під керівництвом Наталії Володимирівни вихованці ДЮСШ №1 ФСТ «Спартак» здобули такі досягнення: срібні призери Чемпіонату України 2012 року, в синхронних стрибках- Ващук Євгеній(8- А), Яменко Владислав(9- Б)- кандидати в майстри спорту. Яменко Владислав- перше місце Чемпіонату міста Києва 2015 року, срібний призер Чемпіонату України 2016 року в команді міста Києва.
Ващук Євгеній- срібний призер Чемпіонату України 2016 року в команді міста Києва, бронзовий призер Чемпіонату України 2011 року.
Чемпіонка міста Києва в індивідуальних стрибках 2016 року- Вербицька Олена (5- А) по програмі першого дорослого розряду.
Бронзовий призер Чемпіонату міста Києва 2016 року- Жароїд Михайло, по програмі першого дорослого розряду.
Бронзовий призер в синхронних стрибках 2015 всеукраїнський турнір приурочений пям’яті героїв Чорнобилю- Гепалов Владислав (9- Б)- кандидат в майстри спорту.
Бронзові призери Чемпіонату України в синхронних стрибках 2012 року- Душечкіна Дар’я( 9- А), Гусева Діана( 11- А).

/Files/images/gurtki/batut/12120002.jpg/Files/images/gurtki/batut/131131230001.jpg/Files/images/gurtki/batut/Scan.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2341

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.