/Files/images/proforntatsya/букл синій 20-з (1).jpg/Files/images/proforntatsya/букл заг-1 (1).jpg

Доброго дня, шановні абітурієнти!

Запрошуємо на День відкритих дверей до Університету «Україна» та до

Коледжу «Освіта» (вступ після 9 класу та 11 класу без ЗНО)!

Пропонуємо понад 100 спеціальностей на різних освітніх рівнях (буклет 1).

Детальна інформація щодо умов вступу розміщена на сайтах:

https://vstup.uu.edu.ua

https://ab.uu.edu.ua

Для участі у Дні відкритих дверей потрібна реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1paRKhNfp-oEn35S80KcSKDAEuIyeXKPScKadLe6lTcU/edit?usp=sharing

27.06.20р. на заході ми наддамо кваліфіковані відповіді на усі Ваші задані питання!

День відкритих дверей розпочнеться о 11.00, для уникнення технічних проблем (якщо Ви вперше працюватимете у ZOOM) просимо Вас приєднатися вчасно за посиланням у Zoom (якщо є питання по підключенню звертайтеся по e-mall petr.petrovich007@gmail.com)

Якщо у Вас виникатимуть питання протягом заходу, просимо писати їх одразу у чаті онлайн-заходу, ми спробуємо оперативно відповідати. Якщо ж потрібна буде більш детальна відповідь фахівця - у вкладенні - додаткові контактні дані. Також багато корисної інформації Ви маєте можливість отримати на сторінці університету у фейсбуці

https://www.facebook.com/UUkraine

УВАГА!

В даний час у зв’язку з COVID-19 та зміною форм навчання, у учнів і батьків з’явилася тривога стосовно складання ЗНО, яке впливає на можливість отримання вищої освіти.

Якщо Ви не склали ЗНО, не турбуйтеся! Наша команда усе зробила, щоб подолати цю ситуацію.

Ви маєте можливість вступу без ЗНО на фахового молодшого бакалавра, без порушення законодавства. Ми підготуємо Вас за цей рік до ЗНО і Ви без втрати часу після здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та здачі ЗНО будете мати можливість вступити на старші курси університету (за більш детальнішою інформацією звертайтеся до нас в приймальну комісію) pkuu@ukr.net тел: 067 406 53 92

Шановні друзі та колеги для того, щоб наша з вами співпраця була ефективною та цікавою (щоб Ви змогли отримати знижку у сумі 5% вартості першого року навчання студента), необхідно заповнити реєстраційну форму google формі (при оформлянні реєстраційної форми, вкажіть прізвище від кого Ви узнали цю інформацію).

Також якщо Ви плануєте зміну фаху або ж ще не визначились з професією, яку хочете здобути, ми пропонуємо онлайн-консультування психолога університету. Для цього заповніть форму

https://drive.google.com/open?id=1d-NpKLBsdXTm3EL6MnIttW4ZiBiqs81GBgZRa6SwpDk

Хочемо звернуть Вашу увагу на те, що навчаючись в Університеті «Україна» Ви можете отримати паралельно другу освіту у Польщі чи у Литві зі значною знижкою (за повною інформацією звертатися за посиланням https://uu.edu.ua/programi_podviynih_diplomiv)

Перелік спеціальностей для в ступу на бакалавра та магістратуру, необхідні документи при вступі вказані в буклеті .

Дякуємо за прихильність до нашого закладу освіти та співпрацю!

До зустрічі в Університеті «Україна»!

Сподіваємось захід буде корисним і Ви отримаєте відповіді на всі питання!

/Files/images/proforntatsya/IMG_20200626_122859.jpg/Files/images/proforntatsya/IMG_20200626_122934.jpg


ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Хочеш досягти успіху в житті?..

Обери Університет «Україна»!


Тут ти зможеш опанувати одну із 37 сучасних конкурентоспроможних спеціальностей, у Києві чи у 32-х регіональних філіях Університету «Україна», а також:

пройти профорієнтаційне тестування перед вступом, чіткіше усвідомити свої природні здібності та обрати ту професію, що дасть у майбутньому і моральне, і матеріальне задоволення;

успішно скласти ЗНО та отримати переваги при зарахуванні на інженерно-технічні та природничо-математичні напрями підготовки, якщо підготуєшся до вступу на курсах підготовки до ЗНО чи навчатимешся на відділенні доуніверситетської підготовки в Університеті «Україна»;

здобути 2 спеціальності одночасно, навчаючись на стаціонарі і заочно;

обрати зручну форму навчання – денну, заочну або дистанційну;

вступити одразу на 3-й курс університету, якщо розпочнеш навчання в Коледжі «Освіта» на базі 9 або 11 класів;

продовжити навчання в аспірантурі і докторантурі;

отримати європейський диплом в університетах Польщі, Литви, Чехії чи Німеччини відповідно до європейських програм обміну студентами;

набиратися фахових знань від потужного професорсько-викладацького складу університету в сучасних аудиторіях, науково-навчальних лабораторіях, фундаментальній бібліотеці, центрі інформаційного доступу з безкоштовним доступом до Іntеrnеt;

розпочати працювати вже на 3-му курсі, обравши індивідуальний графік навчання;

скористатися низкою пільг в оплаті за навчання: як відмінник, переможець або призер олімпіади чи конкурсів Малої академії наук України (МАНУ), як активний учасник студентського самоврядування тощо;

пізнаєш справжні європейські цінності: в Університеті «Україна» нарівні з усіма навчаються і студенти з інвалідністю;

поцінуєш переваги безбар’єрного архітектурного дизайну: усі нові навчальні корпуси Університету «Україна» поєднано переходами, обладнано ліфтами, пандусами та виходами у внутрішній парк;

безкоштовно опануєш основи волонтерської, скаутської, туристичної діяльності у студентському самоврядуванні; розвинеш творчі навички у театральному, хореографічному чи вокальному гуртках; реалізуєшся у наукових, творчих чи спортивних конкурсах/змаганнях.

Більш завзятого студентського самоврядування та більш розлогого спектру його діяльності ти не знайдеш у жодному іншому ЗВО України!

отримані в Університеті «Україна» глибокі фахові знання дозволять тобі досягти успіху у житті!


ДОВІДКА ПРО УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА»

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (Університет «Україна») заснований у грудні 1998 р., як недержавний, неприбутковий заклад вищої освіти нового, інтегрованого типу, головною метою діяльності якого є гуманна, соціальна місія – підготовка висококваліфікованих спеціалістів в тому числі із молоді із сімей малозабезпечених громадян, дітей-сиріт та людей з інвалідністю.

Університет «Україна» – безаналоговий для України заклад відкритого типу, у якому освітні послуги є доступними для всіх громадян, незалежно від матеріального стану людини, стану здоров’я, складу її сім’ї, віку та інших факторів.

За час свого існування університет трансформувався в сучасний заклад вищої освіти IV рівня акредитації, де в 6 інститутах, одному факультеті та коледжі базової структури у м. Києві та 32 територіально відокремлених підрозділах, розташованих у 21 місті нашої держави (серед яких 12 інститутів, 5 філій, 15 коледжів) навчаються близько 13 тисяч студентів, з них 853 студенти з інвалідністю.

Нині в університеті освітня діяльність здійснюється за 21 галуззю знань та 18 робітничими спеціальностями, 23 спеціальностями підготовки за освітньо-кваліфікаційними рівнями (ОКР) «молодший спеціаліст» та «фаховий молодший бакалавр», 1 спеціальністю за освітнім рівнем (ОР) «молодший бакалавр», 37 спеціальностями за ОР «бакалавр», 34 за ОР «магістр», 5 науковими спеціальностями підготовки докторів філософії. Всі ці спеціальності обслуговують майже 1200 дисциплін, які читають біля 950 викладачів, в тому числі докторів наук, професорів – 15% і 4,5 % кандидатів наук, доцентів. Отже, навчально-виховний процес навчально-виховні підрозділи університету в основному повністю забезпечені якісним складом викладачів.

Університет «Україна» – один з небагатьох закладів освіти недержавної форми власності, в якому є аспірантура (за спеціальностями: 081 Право, 123 Комп'ютерна інженерія, 051 Економіка, 053 Психологія, 017 Фізична культура і спорт) та Докторантура за спеціальністю 081 Право), здійснюється підготовка докторів наук, діє рада із захисту кандидатських та докторських дисертацій.

За 22 роки університет підготував та випустив близько 167 тисяч фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів, з них понад 10 тисяч із числа студентів з інвалідністю.

Університет має державно-корпоративне замовлення на підготовку фахівців, введено наукові, спортивні та інші стипендії, в тому числі й іменні.

В університеті діє програма подвійних дипломів Україна – Литва, Україна – Польща, за якими вже здійснено декілька випусків студентів.

Університет «Україна» надає своїм студентам:

можливість отримати європейський диплом;

шанс одночасно здобути 2 дипломи, український та європейський – і отримати вибір місця роботи – в Україні чи країні ЄС;

можливість отримати магістерський ступінь без складання ЗНО.

Університет здійснює навчання іноземних студентів із Грузії, Литви, Іраку, Лівії, Йорданії, Палестини, Сирії, Молдови, Вірменії, Білорусії, Росії, Республіки Конго, Південної Кореї, Туреччини, Азербайджану.

Ми вчимо наших студентів створювати власний бізнес. Пропонуємо постійні заходи по створенню стартапів і співпрацю з провідними фахівцями галузей.

Для координації роботи зі студентами, у т. ч. з інвалідністю, створено Центр інклюзивних технологій навчання, Науково-практичний медико-реабілітаційний центр, Лінгвістичний центр, Центр практичної психології, різноманітні гуртки і клуби, Автошкола тощо.

Крім того студенти та співробітники університету мають можливість поліпшити своє здоров’я в Оздоровчо-туристично-лікувальному комплексі «Петрівська слобода» у смт. Міжгір'я Закарпатської області. Планується будівництво оздоровчого табору на Кінбу́рнській косі Чорноморського узбережжя.

В Університеті «Україна» створені умови для здійснення широкого спектру діяльності всіх студенів, що дає можливість підвищувати їм свій професійний, інтелектуальний, фізичний, творчий, лідерський розвиток та впевнено презентувати себе на ринку праці як самодостатніх, опідготовлених фахівців.

Кiлькiсть переглядiв: 1392

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.