ПРАВИЛА ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1-Х КЛАСІВ

Правила зарахування дітей до 1-х класів здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого наказом МОН України "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05 травня 2018 року за № 564/32016.

/Files/images/pravila_zarahuvannya_do_1-go_klasu/Прийом до 1-го класу.jpg

/Files/images/pravila_zarahuvannya_do_1-go_klasu/Правила зарахування до 1-го класу.png

Територія обслуговування комунальних закладів загальної середньої освіти

Розпорядження про закріплення території обслуговування за комунальними закладами загальної середньої освіти, що належать до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації