Директор школи І-ІІІ ступенів №168 Оболонського району м. Києва - Кравчук Наталія Іванівна

/Files/images/admnstratsya/Кравчук Наталія Іванівна.png

Стаж роботи: 36 років,

на посаді директора школи – 17 років.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

Особливі досягнення / особисті заслуги :

- Заслужений працівник освіти України.

- Відмінник освіти України.

- Нагороджена нагрудним знаком «Сухомлинського».

- Лауреат Всеукраїнського конкурсу в номінації «Керівник навчального закладу».

- Нагороджена грамотами Міністерства Освіти України, Головного управління освіти, Департаментом освіти м. Києва, районним управлінням освіти Оболонської райдержадміністрації, Сертифікатами Посольства США, ПРООН в Україні.

- Видано методичний посібник „Дніпра жива вода”

- Опубліковано 5 статей з проблем інклюзивної освіти у різних фахових виданнях.

Ключові кваліфікації:

• Керівник проекту „Інтегроване навчання учнів з особливостями розвитку в середній загальноосвітній школі”
  • Керівник проекту «Організаціятьюторського супроводу допрофесійної підготовки та профільного навчання в інклюзивному загальноосвітньому навчальному закладі».
  • Організація та проведення всеукраїнських та міжнародних конференцій, семінарів та конференцій з інклюзивної освіти.

Участь в освітніх конкурсах та виставках:

· Міжнародний конкурс «Школярі до Євро 2012» Створення авторської роботи моделі футбольного стадіону. Грантодавець: Лего Єдьюкейшн в Україні компанія «Пролего».

· Міжнародний конкурс «Школа майбутнього 2013» Створення авторської школи майбутнього із конструктора Лего.

· 14.12. 2012 р. проведення семінару з делегацією науковців Київського університету імені Бориса Грінченка, викладачів Вищої педагогічної школи в м. Гейдельберг (Німеччина).

· 16.11.2014 р. Зустріч з депутатом Европарламенту, головою комітету освіти і культури Міхаелою Шойдрова і головою чеської Асоціації з міжнародних питань Зденкою Вагнеровою.

· 16-18 жовтня2012р. ІVНаціональна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Лауреат конкурсу,золота медальза участь у конкурсі з номінації«Інклюзивна освіта: «Відкрий вікно у світ».

· 15-17 лютого 2012 р. XV міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні -2012» (проведення майстер-класу «Використання соціальних сервісів Веб 2.0 за моделлю «1 учень: 1 комп’ютер»).

· 14 червня 2013 року Міжнародна конференція “ABC: Ukraine& Partners” (Відкритий інтерактивний урок із застосуванням сучасного обладнання у навчальному процесі.)

· 22-24 жовтня 2013 р. V Національнавиставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті".

· П'ятий Міжнародний Форум Intel «Нові горизонти ІКТ в освіті»

28 лютого - 02 березня 2013 року (майстер-клас «Використання персональних нетбуків на уроках та в позаурочний час»).

· IV Міжнароднавиставка«Сучасні заклади освіти – 2013» (майстер-клас «Використання моделі 1 учень: 1 комп’ютер в сучасній школі».

· 10-11 грудня 2013 р. Міжнародний форум «Нові горизонти ІКТ в освіті» (досвід роботи школи №168 м. Києва).

Освіта:

1978 р, Київський педагогічний інститут ім. М. Горького, спеціальність: математика; кваліфікація: вчитель математики.

2006 р. Тренінг програми «Інтел Навчання для майбутнього».

2013 р. Академія водного транспорту, магістр, спеціальність: правознавство.

2015 р. Освітня поїздка до Чеської республіки «Інклюзивна освіта та шкільний менеджмент в рамках проекту «Альтернатива освіти для українських шкіл».

Досвід розроблення науково-методичних матеріалів:

„Дніпра жива вода” методичний посібник, 2002 р., видано Благодійним фондом „Довіра” м. Київ

Міжнародний досвід:

/Files/images/admnstratsya/Луара Кімівна.jpg