Організація навчально-виховного процесу

● Учні з вадами розвитку зараховуються до школи згідно висновків Київської міської психолого-медико-педагогічної консультації

● Навчання здійснюється за типовим навчальним планом загальноосвітніх навчальних закладів для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (початкова школа), затвердженими наказом МОН України від 3.11.2004 р. № 849 - початкові класи, № 380 від 14.05 2007 – старші класи.

● Введено додаткові штатні одиниці для цих класів: заступник директора, вихователі в першій половині дня, вихователі ГПД, санітарки-няні, психолог, медсестра, логопе, спеціаліст ЛФК, лікарі, водій автобуса.

● Для створення оптимальних умов оволодіння навчальним матеріалом з учнями проводяться індивідуальні та групові заняття з корекції вад розвитку.

● Підвіз дітей до школи здійснюється шкільним автобусом з підйомником для інвалідних візків.

● Безкоштовне харчування в підготовчому класі на базі дитячого садочку, безкоштовне харчування для 1-11 класів на базі школи

● Види діяльності на уроках чергується із відпочинком, щоб розвантажити хребет.

Коментарi