Світ без насилля

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»психологічною службою школи І-ІІІ ступенів № 168 Оболонського району м. Києва з 13 листопада 2020 року по 04 грудня 2020 року психологами, соціальним педагогом та класними керівниками школи 168 були проведені різноманітні заходи у 1-11 класах:

• Виховні години «Стоп насильство!», «Ми за світ проти насилля», «Насильство-проблема суспільства», «Насильству-НІ! – 16 днів проти насильства і завжди», «Життя без насилля»;

• 5-ті класи переглядали відео «Насильству-НІ»;

• Учні 7-А класу зняли соціальне відео «Стоп насильство!»;

• Учні 5 і10 класів писали есе;

· Проведено творчий урок-бесіду «Моє щасливе майбутнє» у 2-В класі, діти переглянули мультфільм і намалювали малюнки за темою уроку;

• Учні 3-А класу переглянули мотиваційні мультфільми «Як розв’язувати конфлікти» і виготовили плакат «Ось тобі моя рука» (колективна робота);

• Учні 1-Б класу здійснили подорож «Подорож у країну Доброзичливості»;

• Учні 1-11 класів узяли участь у конкурсі малюнків «Стоп булінг, ми проти насильства!».

Упродовж 16 днів учні школи висловлювали свої думки щодо розуміння поняття «насилля», вчилися передбачати його наслідки, захищати власні інтереси, тренувались знаходити кращий спосіб вирішення конфліктної ситуації, адже кожен з нас має поважати гідність іншого.