ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

11 листопада 2020 р. у школі 168 відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Воробйова Владислава Валентиновича - героя України, випускника нашої школи, трагічно загиблого під час ворожих обстрілів на сході України.

На заході були присутні найрідніші та найближчі люди: мама Тетяна Купріянівна, однокласники, побратими, учні та педагоги школи 168. Також вшанувати пам’ять воїна прийшов майор, заступник військового комісара Солом’янського РВК Косяк Володимир Сергійович.

У 1980 – 1988 роки навчався у Київській загальноосвітній школі №168, здобув базовусереднюосвіту і продовжив навчання у професійно-технічномуучилищі №4. Владислав був мужнім, відповідальним, дисциплінованим,

мав велику силу волі, займався спортом і неодноразово був переможцем різноманітних турнірів і змагань.

Здобув звання «майстра спорту».

У 1991 році пішов служити до Збройних Сил України.

У 1994 році Воробйов Владислав увійшов до складу українського контингенту Миротворчих сил ООН.

У 2013 році Владислав поїхав на Майдан став учасником Революції Гідності.
19 березня 2014 року він був мобілізований до Збройних Сил України і став головним сержантомгранатометного взводу 8-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.

Владислав трагічно загинув 14 липня 2014 року, захищаючи цілісність України.

Указом Президента України №873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

14 жовтня 2014 р. члени виконкому Білоцерківської міської ради підтримали проект рішення про присвоєння Воробйову Владиславу Валентиновичу звання «Почесний громадянин міста Біла Церква».

Встановлення дошки пам’яті стало можливим завдяки великій любові та відданості усіх однокласників Владислава, зокремаМелешко Марини Ігорівни, Третяк Вікторії Валеріївни, Граура Сергія Миколайовича, Шкута Миколи Леонідовича,Дейкуна Євгена Вікторовича, Гордієнка Миколи Миколайовича, Аванесової Світлани Робертівни та інших, а також мами– Воробйової Тетяни Купріянівни.

Вічна пам’ять герою-захиснику - Воробйову Владиславу Валентиновичу!