Тиждень психології… Третій день

25 квітня –третій день захопливої гри. Сьогодні приєднались 7-8 класи. Наші учні побували на цікавому тренінгу, а потім пропонували власні теорії впливу кольорів на емоційний стан людини. Як з’ясувалось, діти були непогано обізнані в цьому питанні, проте нові деталі в цій сфері стали для них корисним відкриттям.

Були створені усі умови, щоб учні відчули себе допитливими науковцями. Розділившись на команди, діти добре творчо попрацювали – вони спільно намалювали картину позитивного настрою.

Отже, сьогодні діти не лише здобули нові знання, а й проявили уміння толерантності й коректності в умовах спільної діяльності.