4 день шкільних змагань. Тиждень психології.

Сьогоднішній день розпочався приємними передбаченнями для дітей та дорослих нашої школи, які підготували наші психологи, чим уже підняли настрій кожному.

Сьогодні, у 4 день конкурсної програми, змагались учні 9-11 класів.

Для отримання бажаного результату діти самостійно сформували команди й показали високий рівень знань з англійської мови, географії, математики та військової майстерності.

Вони були рішучими, креативними, сміливими у прийнятті рішень, але, найголовніше, згуртованими!

Наші учні – найкращі!!! Вони довели, що володіють навичками ХХІ століття: умінням ставити мету й обирати ефективні шляхи її досягнення, умінням результативно працювати в команді, умінням аналізувати й систематизувати інформацію та приймати нестандартні рішення.

Ми щиро вдячні нашим шкільним психологам, які надзвичайно цікаво організували тижневе свято для дітей усієї нашої школи: Заярнюк Вікторії Олександрівні, Фарафонову Івану Євгенійовичу, Кравченку Дмитру Ігоровичу, Дудці Олені Василівні та Уманець Анні Володимирівні.

Сердечно бажаємо нашим учням незмінного успіху та здійснення найзаповітніших сподівань, а їхнім батькам - душевної радості за своїх діточок!