Тиждень психології триває… День другий.

24 квітня. З нетерпінням учні чекали на 2 день конкурсних змагань. Естафету прийняли учні 3-4 класів. Сьогодні наші діти вчились творчо уявляти й логічно мислити, швидко реагувати й орієнтуватися в ситуаціях.

Після інтелектуальної розминки учні розпочали конкурс «Майстер складання кубика», потім вирушили у «Мандрівку світом», змагалися у «Вірю – не вірю» і розгадували «Приказки-анаграми».

Браво! Учні показали глибокі знання з різних сфер життя, виявили неабиякий потяг до пізнання нового й продемонстрували свої таланти.

3-А клас – вразив усіх своєю волею до перемоги та згуртованістю.

3-Б клас показав найкращі результати в усіх конкурсних змаганнях.

Учні 3-В класу виявилися найкращими знавцями прапорів держав Європи й майстрами з Легоконструювання й проектування.

4-Б клас вражав своїми знаннями з українознавства, математики й космосу.

4-В клас проявив себе як найкращий знавець довкілля й різних професій, а також подарував усім приємний сюрприз – танець, який виконала Валерія Петренко.

Чекаємо на 3 день.