Захоплюючий тиждень психології у школі

Ми дуже хочемо, аби наші учні мали високий рівень психологічної культури, володіли навичками колективної самоорганізації і просто були найщасливішими дітьми у цьому світі!

23 квітня, у Всеукраїнський день психолога, в нашій школі розпочався тиждень психології. Емоційно, весело, із завзяттям стартував І день шкільного психологічного марафону. Учні 5-6 класів грали в гру «Нишпорки», вони виконували завдання, під час яких вчились самоорганізовуватися, бути ввічливими, дружними, набували навички грамотного мовлення.

Пишаємось, адже наші діти проявили свої найкращі риси:

5-А клас був завзятий у досягненні мети,

5-Б клас показав найкращий результат у виконанні завдань,

учні 5-В класу були найввічливішими ентузіастами,

6-А клас показав свою нестримну волю до перемоги,

6-Б класу найкраще вдалося знаходити правильні рішення,

6-В клас показав усім, як потрібно долати труднощі.

Сьогоднішній день згуртував дитячі колективи і залишив по собі найкращі враження, приємні яскраві емоції і бажання розвиватися й пізнавати нове!