ПЕРЕМОЖЦІ МІСІЇ МІСЯЦЬ

6-7 квітня 2019 року команда учнів 4-Б класу « Космики» взяла участь у Всеукраїнському фестивалі FIRST LEGO LEAGUE JR. На розсуд суддям вони представили не лише майстерно сконструйоване з LEGO місто майбутнього, а й провели дослідження умов, потрібних для життя на Місяці. Діти змоделювали повноцінне проживання на Місяці: ракетну станцію, сучасну лабораторію, зелений куточок, створили захисне поле над містом, облаштували басейн, також створили умови для людей з особливими потребами.

Учні довели, що майбутнє людства – за корисними винаходами!

За копітку працю у вивченні планети та нестандартні рішення у науковій царині наша команда здобула ПЕРЕМОГУ в номінації « НАЙГРУНТОВНІШЕ ДОСЛІДЖЕННЯ»!

Від душі ми ВІТАЄМО ВЕЛИКИХ ЛЮДЕЙ :

- Халеван Артема,

- Іванченко Владислава,

- Коваленка Гліба,

- Людвиченко Тетяну,

- Борща Михайла,

- Петренко Валерію

та їхнього тренера й класного керівника Дроздову Ірину Сергіївну!

Щиро бажаємо і надалі бути першовідкривачами, активного руху вперед, нових сміливих ідей та їхніх успішних реалізацій!!!