Цікава зустріч

11 квітня 2019 року ми радо прийняли представників АТ «Укргазвидобування» - найбільшої газовидобувної компанії у Центральній і Східній Європі, яка спеціалізується на виробництві природного газу та газового конденсату.

Дуже цікаво й доступно вони розповіли учням про походження нафти й газу, про особливості їх видобутку та споживання в Україні, про безпеку й небезпеку, пов’язані з цими явищами. Учні на власні очі бачили підземну породу з керносховища ( родовища Харківської області) і навіть справжню нафту.

Уперше в житті діти побачили на відео процес буріння свердловини, дізналися цікаві факти, а потім відповідали на запитання фахівця. Варто відмітити, що наші учні мають хороші знання про природні ресурси, зокрема газу.

Усі присутні отримали подарунки й цінні призи за активну участь в обговоренні питань газовидобування.

Ми щиро вдячні представникам компанії за проведений захід, цікаву й корисну інформацію для учнів й приємне спілкування, яке залишила тільки позитивні емоції та приємні враження.