"More Ada's" у школі №168. Будуємо нові горизонти!

Три роки тому всесвітній гігант Google вирішив, що вітати жінок з IТ протягом одного дня 8 березня - цього явно мало. Так був заснований International Women's Day нового «айтішной» формату, який триває весь березень.
Уже третій рік дівчата - «айтішніці» з Києва, Черкас, Одеси і Львова зустрічаються зі школярами, розповідають про жінок, які зробили великий внесок у розвиток IТ і допомагають школярам знайти дорогу до яскравого і креативному світу інформаційних технологій.
Традиційна березнева зустріч київських айтішниць із школярами за програмою "More Ada's" – це проект, присвячений першій в світі жінці-програмісту - дочки Байрона, відомої, як леді Ада, баронеса Лавлейс, відбувся у школі 168.
Цю серію івентів проводять по всій планеті спільноти Women Techmakers (WTM) за ініціативи Google та підтримки Google Developer Groups (GDG) Слоган івентів IWD'18 — "Building a New Horizon"

Agenda події:

13:10 - 13:20 — WTM, IWD та "More Ada's" — що це означає? (Володимир Іванов, Єлизавета Рудь)
13:20 - 13:40 — “Леді Ада Лавлейс — дочка поезії, мати програмування та королева стім-панку” (Володимир Іванов, Вероніка Іванова)
13:50 - 14:05 — “Шість жінок ENIAC" (Єлизавета Рудь, Project Manager, Genesis)
14:05 - 14:20 — “Що таке ІТ-компанія?” (Єлизавета Рудь, Project Manager, Genesis)
14:20 - 14:40 — “Ґламурний ґік Голлівуду — Хеді Ламарр" (Марія Гандзюк, модель, Major Model Management - Milano)
14:40 - 15:00 — “Gadget Time!!!" (Лілія Маркунас, куратор Software and Computer Museum)
15:00 - 15:15 — Спільне фото та селфі

Галерея ""More Ada's" у школі №168"