Старти надій

1 грудня 2017 р. в нашій школі №168 м.Києва відбулися «Старти надій». Вони були присвячені Дню інваліда, який відзначають 3 грудня. В змаганнях брали участь як здорові діти, так і діти з особливими освітніми потребами . Вони приймали у змаганнях на рівні з нами. Між конкурсами ведучі задавали питання для вболівальників , і ті показували дуже високі знання про спорт. Що довело, що наша школа найспортивніша. Також наш захід був насичений художніми номерами . Учні 7-А та 8-Б класів показали свої таланти. Дівчата 7-А класу станцювали запальний танок «Ням-ням» , а їхня однокласниця заспівала пісню Тіни Кароль «Твої гріхи», що дуже здивувало, як учасників, так і вболівальників. Учениця 8-Б класу станцювала два заворожуючих танці, які покорили серця всіх, хто був присутній на цьому заході. Наприкінці свята всі учасники були нагороджені призами, так як в нашій школі перемагає завжди дружба тому що у наших учасників міцне здоров’я, удача , наполегливість і терпіння. Тож і Вам бажаємо здобувати ці якості.