Завдання на 2021-2022 навчальний рік

/Files/images/12.jpg

Організація методичної роботи школи у 2021-2022 навчальному році буде спрямована за такими напрямками:
• Застосування сучасних інформаційних комп’ютерних технологій в навчанні.
• Запровадження методу проекту в навчальні програми.
• Формування навичок високого рівня через впровадження проектної діяльності в учбовий процес.
• Екологічне виховання школярів.
• Навчання здоровому способу життя.
• Громадянська освіта та права людини.
• Естетичне виховання учнів.
• Підготовка шкільних лідерів.
• Гармонійний розвиток дитини.
• Керівництво і координація діяльності шкільних та участь у роботі районних методичних об'єднань, шкіл молодого спеціаліста та педагогічної майстерності.
• Своєчасне забезпечення педагогічних кадрів сучасною науково – педагогічною та навчально – методичною літературою.
• Розширення та постійне підвищення якості навчально – методичної бази, педагогічної, психологічної та організаційно – управлінської діяльності педагогічних працівників та керівництва школи.
• Формування в учнів національної самосвідомості, органічного поєднання традицій української і загальнолюдської культури.
• Пошук форм і методів навчання, які підвищують інтерес дітей до пізнання, відкриття нового, дають можливість організувати продуктивне спілкування вчителя і учня на уроці.
• Створення у педколективі атмосфери постійного творчого пошуку, самовдосконалення, підвищення методичного рівня, відповідальності за результати своєї роботи.
• Підтримка налагоджених зв’язків з вузами та встановлення їх з новими закладами і організаціями з метою цілеспрямованої роботи по підготовці учнів до дорослого життя.
• Продовження творчих зв’язків з сільськими школами та школами інших держав.