Повернутися до звичайного режиму

Організація навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами

● Учні з вадами розвитку зараховуються до школи згідно висновків Інклюзивно-ресурсних центрів м. Києва (ІРЦ)

● Навчання здійснюється за типовим навчальним планом загальноосвітніх навчальних закладів для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (початкова школа), затвердженими наказом МОН України від 3.11.2004 р. № 849 - початкові класи, № 380 від 14.05 2007 – старші класи.

● Уведено додаткові штатні одиниці для цих класів: заступник директора, вихователі в першій половині дня, вихователі ГПД, санітарки-няні, психолог, медсестра, логопед, дефектолог, спеціаліст ЛФК, лікар-реабілітолог, водій автобуса.

● Для створення оптимальних умов оволодіння навчальним матеріалом з учнями проводяться індивідуальні та групові заняття з корекції розвитку.

● Підвіз дітей до школи здійснюється шкільним автобусом з підйомником для інвалідних візків.

● Безкоштовне харчування для учнів 1-11 класів на базі школи.

● Види діяльності на уроках чергується із відпочинком, щоб розвантажити хребет.