Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/nasha_shkola/ЛАСКАВО ПРОСИМО(1).jpg

Ми раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Школа І - ІІІ ступенів №168 – перспективний навчальний заклад, де створено атмосферу взаємоповаги, взаєморозуміння між усіма учасниками навчального процесу.

школа №168

Ми Facebook wym-1621260669909

Ми у youtube https://www.youtube.com/channel/UCmePAaXoYU2Kjptt_VZGV3g

Девіз школи:

Школа творчості для вчителів,
школа спокою для батьків,
школа радості для дітей.

Наказ про забезпечення безпечних умов для усіх учасників навчально-виховного процесу у школі

/Files/images/nakaz_81/Наказ №81 ст.1.jpg/Files/images/nakaz_81/Наказ №81 ст.2.jpg/Files/images/nakaz_81/Наказ №81 ст.3.jpg

Порядок подання та розгляду заяв (з дотриманням конфіденційності) про випадки булінгу в школі

1.Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2.На ім’я директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок булінгу (цькування).

3.Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.

4.До складу такої комісії входять директор,педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булерів.

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу

1. Директор школи розглядає звернення у встановленому порядку.

2. Директор школи створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує усі обставини.

3. Якщо комісія визнала факт булінгу, а не одноразовий конфлікт, то директор школи повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2657-19

Типовими ознаками булінгу (цькуваня) є:

• систематичність (повторюваність) діяння;

• наявність сторін - кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), спостерігачі (за наявності);

• дії або бездіяльність кривдника, наслідком яких є заподіяння психічної та/або фізичної шкоди, приниження, страх, тривога, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника, та/або спричинення соціальної ізоляції потерпілого".

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.